Přejít na obsah

Featured Replies

Odesláno
comment_21

post-3-0-01109700-1324059213_thumb.jpg

La nourriture pranique: Un autre chemin vers la spiritualité

Pránická strava: Další cesta ke spiritualitě

Autor: Henri Mofort

Oficiální text vydavatele:

"Tato kniha je jako cesta do neznáma, nový kontinent k prozkoumání a hledání odpovědi na klíčovou otázku: Je možné žít jen ze světla, bez potravy? Jak staří dobrodruzi je nejprve třeba překročit oceán: proces 21 dní vyvinutý autorkou Jasmuheen ... Pak přichází na řadu průzkum území, šestiletý: zkušenosti, pocity a poučení, a nakonec shrnutí vnímaného pocitu plnosti a rozvoj cest pro novou práci pro lidstvo, za hranicemi utrpení, nemocí a omezení ...Díky svému svědectví, nabízí autor s poezií a skromností své zkušenosti a rozevírá své srdce kontaktu s nekonečnou energií a poli všech možností ..."

Kniha je na francouzském Amazonu k disposici zde.

Kniha je v náhledu k částečnému čtení ve francouzštině k disposici zde.

  • 8 months later...
  • Odpovědi 3
  • Zobrazení 21,2k
  • Založeno
  • Poslední odpověď

Nej autoři v tématu

Obrázky

Odesláno
comment_316

Dobrý den, mluvilo se o překladu knížky kterou napsal Francouz Henri Monfort, je již přeložená a k dostání?

  • 11 months later...
  • 1 year later...
Odesláno
comment_976

Pro všechny zájemce o knihu v českém vydání přikládám text vydavatele, jak je možné se ho dočíst na terranovaincognita.cz. Jajímavá je i ukázka knihy, která je ve formátu PDF ke stažení na odkazu níže:

Pranickavyziva_nahled.thumb.jpg.c3bd3987

"Kniha: Pránická výživa – Jiná cesta ke spiritualitě, jejíž přílohou je DVD s ukázkou medicínského kruhu a cvičení k rozproudění a udržení energie
Autor: Henri Monfort

Rozšířené a upravené vydání francouzského originálu vydaného Lanore, Paris 2009
Vydalo: Danmed Publishing  | Rok vydání: 2013 | Počet stran: 260 vč. barevné přílohy
Rozměr: 140×205 mm | Úprava: brož. | Jazyk: český |  Vazba: lepená V2 | ISBN: 978-80-260-4160-3

Ukázka knihy ve formátu PDF ke stažení

Henri Monfort se již deset let pohybuje po cestě do Terra Incognita – krajiny  neznámého území pránické výživy a tato kniha o tom přináší svědectví. Je úžasné zjistit, že Země neznámá, kterou díky Henrimu Monfortovi krok po krůčku objevujeme, je naší skutečnou vlastí, naším skutečným domovem. Doma nejsme zde v materiálním světě, ten je pouze naší školou. Postupným zbavením se strachu, podmíněností a limitujících doktrín materialistické společnosti se všichni můžeme stát šamany – svobodnými bytostmi pohybujícími se i v nemateriálním světě. Můžeme být šťastnými a mírumilovnými bytostmi stále ponořenými v oceánu nekonečné bezbřehé lásky.

Kéž tato kniha svou autentičností, jasností a silou univerzálních a věčných zákonů, kterou dává pocítit, dokáže zasáhnout srdce všech, kdo se chtějí vymanit z přežívání a z trápení, opustit temné vězení materialismu a odvážit se následovat hlas své duše, aby mohli žít pro světlo, ve světle a se světlem.

Knihu včetně DVD s natočeným harmonizačním cvičením a rituálem medicínský kruh s Henri Monfortem, které je přílohou knihy, vám na základě objednání odešleme dobírkou na vámi uvedenou adresu.

CENA: 599,- Kč (včetně DVD a 15 % DPH)
Poštovné a dobírka: v ČR 86,- Kč | na Slovensko 173,- Kč"

Knihu lze objednat na stránce Terranovaincognita.cz zde

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.